Atirus AVM

Kurumsal

Atirus Alışveriş Merkezi

Hakkımızda

Atirus Alışveriş Merkezi, Kapıcıoğlu Madencilik İnşaat San. ve Tic Ltd. Şti tarafından İstanbul Büyükçekmece’de E-5 karayolu üzerinde Marmara Denizi ve Büyükçekmece Gölünün kesiştiği noktada 56.000 metrekarelik bir alanda kurularak 17 Aralık 2005´te seçkin ziyaretçilerinin hizmetine açıldı. Atirus alışveriş merkezine gelen ziyaretçilerin ulaşım imkanlarını kolaylaştırmak için Türkiye de bir ilke imza atılarak E-5 karayolundan Alışveriş Merkezine yaya girişler için alt geçit, araçla girişler içinse 700 araç kapasiteli kapalı otoparka tünelle direk bağlantı kuruldu.

Atirus AVM

Atirus AVM

Birbirinden ünlü markalar bir araya getirilerek her katta farklı bir konseptle oluşturulan tematik konumlandırmalarla alışveriş sürenizi keyfe dönüştüren Atirus , modanın, fast food, cafe ve restaurantlarıyla damak tadının, çocuklar için düşünülmüş özel oyun alanları ve üstün teknolojik imkanlı sürekli vizyon gösterimleriyle hizmet veren modern sinema salonlarıyla eğlencenin, en yeni teknik donanım ve otomasyon sistemleriyle gürültüsüz ve konforlu alışverişin Büyükçekmece’deki ilk ve en büyük buluşma noktası haline geldi... Atirus alışveriş merkezine gelen ziyaretçilerin ulaşım imkanlarını kolaylaştırmak için Türkiye de bir ilke imza atılarak E-5 karayolundan Alışveriş Merkezine yaya girişler için

alt geçit, araçla girişler içinse 700 araç kapasiteli kapalı otoparka tünelle direk bağlantı kuruldu. Pek çok teknolojik üstünlüğe sahip Atirus Alışveriş Merkezinde Jet grouting ve fore kazıklar üzerine inşa edilmiş radye temel sistemi, bilgisayar destekli bina yönetimi sistemi, merkezi ısıtma, soğutma, taze hava ve egzoz tesisatı, klima sistemi, uluslararası standartlarda ısı, ses ve su izolasyonu, bilgisayar destekli yangın algılama ve ihbar etme, söndürme ve güvenlik sistemi gibi üstün özellikler bulunuyor. Atirus Alışveriş merkezinde 80 mağazanın yanı sıra 64 ofislik bir de iş merkezi yaralıyor.

Atirus AVM